EBA Eğitim | EBA Giriş | EBA Kurs ile Alakalı Tüm Detaylar!

EBA Eğitim

EBA Eğitim

EBA öğrencilerin eğitimine katkıda olabilmek için açılan sosyal bir platformdur. İçeriğinde bulunan zengin kaynaklar ile öğrencilere derslerinde destek olmayı amaçlar. EBA eğitim için öğrencilere katkısı olacağını düşündüğü birçok kaynak oluşturmuştur. Sonucunda ortaya bir kaynak havuzu çıkmıştır. Eğer öğrenciler bu kaynak havuzundan faydalanabilirse onlar için oldukça faydasını göreceklerdir.

EBA Eğitimden Nasıl Yararlanılır?

EBA eğitim için önemli paylaşımlar yapar. EBA’nın sadece öğrencilere değil öğretmenlere de oldukça faydası vardır. Çünkü EBA bilginin paylaşıldığı ve her kesimden insana ulaştırılmak istendiği bir platformdur. EBA’da sadece öğrenciler değil öğretmenler de aktif olarak yer alır. Öğrenciler arasında bilgi paylaşımı yapılabildiği gibi öğretmenler arasında da yapılabilir. Öğretmenler bilgileri sistem ile paylaşarak, hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin yararlanmasını sağlar. Öğretmenler EBA üzerinden aldığı bilgileri derslerinde öğrencileri için kullanabilme fırsatını bulurlar. EBA bilgiyi paylaşarak geliştirip, çoğaltır.

Öğrenciler ve öğretmenler için yararı büyük olan EBA, her gün yeni bir gelişme ile eğitime destek olma çalışmalarına devam eder. EBA’nın içeriğindeki konu anlatımlı ders videolarına, görsellere, sesli anlatımlara erişebilmek için yapmanız gereken sadece giriş yapmak olacaktır. EBA’ya giriş yapmak için yazı bitimindeki web adresi linkine tıklayınız. Karşınıza EBA’nın resmi sitesi çıkacaktır. Anasayfada gördüğünüz tüm içeriklere erişebilmek için ve EBA’nın sizler için hazırladığı ders sunumlarına, kurslarına aktif olarak katılabilmeniz için sağ üst köşede gördüğünüz “Giriş” butonuna tıklayınız. Şimdi de bir pencere açılacaktır. Gördüğünüz ekrandaki boş kısımları doldurmanız gerekecektir. Sisteme giriş yapabilmek için kullanıcı adınızın olduğu kısma T.C. kimlik numaranızı girmelisiniz. Bir de şifre bölümünü göreceksiniz. Bu kısım için ise okulunuza ve öğretmeninize başvurmanız gerekecektir. Öğretmeninizden alacağınız EBA şifreniz ile birlikte gereken bilgileri sisteme girdikten sonra EBA’ya giriş işlemleriniz tamamlanmış olacaktır. EBA’ya sorunsuz bir şekilde girip girmediğinizi kontrol etmek istiyorsanız sağ üst köşede bulunan “giriş” yazısının yerinde kendi isminiz ve soyisminiz var mı diye kontrol etmelisiniz eğer kendi isminizi görüyorsanız EBA’ya giriş işlemlerini sorunsuz bir şekilde tamamladınız demek olacaktır. EBA’ya girişinizi yaptıysanız EBA eğitim içeriklerinden faydalanma imkanı bulabilirsiniz.

Eğer EBA eğitim içeriklerini görmek ve aktif olarak katılmak isterseniz EBA’nın resmi sitesini ziyaret etmeniz gerekecektir.

EBA Eğitim İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Sayfa başına git