EBA İletişim | EBA Giriş | EBA Kurs ile Alakalı Tüm Detaylar!

EBA İletişim

EBA İletişim

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açılan ve Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nün tasarımlarıyla oluşturulan EBA yani Eğitim Bilişim Ağı, öğrenciler için oluşturulmuş bir eğitim platformudur. Öğrencilerin eğitimine destek vermek amacıyla kurulmuştur. Öğrencilerin okullarında derslerini yeterince dinleyemediği veya eksik kaldığı durumlarda evlerinde de ulaşabileceği bir sistemdir. EBA öğrencilere eğitim vermeye çalışırken eksiklerini ve daha iyi olabileceği yönlerini de bilmek ister. Bunun için EBA iletişim kısmını sistemine eklemiştir.

Eğer EBA ile ilgili sorunlarınız varsa yapmanız gereken EBA’nın anasayfasında bulunan iletişim bölümünden destek kısmına girmek olacaktır. EBA iletişim kısmında EBA ile ilgili sıkça sorulan sorular kısmından eğer sıkıntı yaşadığınız bir konu varsa o konuyla ilgili sorularınıza benzer sorular olup olmadığına bakmanız gerekir. Sıkça sorulan sorularda size uygun yani yaşadığınız sıkıntıya benzer içerikte sorunlar yoksa başvurabileceğiniz bir yol daha vardır. Yaşadığınız şehirde EBA sistemi ile ilgili danışmanlarınızın isim ve soyisimlerinin olduğu bir liste vardır. Listede isimleri olan danışmanların telefon numaraları da bulunmaktadır. İsterseniz onlara da başvurabilirsiniz.

EBA’yla ilgili sorunlarınız olabileceği gibi Milli Eğitim Bakanlığı’nın sizlere verdiği eğitim içerikli tabletlerle ilgili de sorunlarınız olabilir. EBA iletişim kısmında tabletlerle ilgili yaşanabilecek başlıca sorunlara yer verilmiştir. Sorunlara oradan göz gezdirebilirsiniz.

EBA’ya Yazılı Olarak Sorunları Bildirmek İçin Ne Yapmalıyım?

Eğitim Bilişim Ağı henüz pilot uygulamasında olan sosyal toplumsal bir platformdur. Eğer EBA’yla ilgili sorunlarınızı, hataları, isteklerinizi veya önerilerinizi yazılı bir biçimde sistem yöneticileri ile paylaşmak isterseniz EBA’nın anasayfasından bazı bilgilerinizi vererek isteklerinizi paylaşabilir ve sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz. Sistemle paylaşmanız gereken bilgilerle ilgili formu doldurmak için verdiğimiz linke tıklayınız.

EBA iletişim sayfasında isteklerinizi belirtmek için vermeniz gereken bilgileriniz şunlardır;

  • Adınız soyadınız
  • E-posta adresiniz
  • T.C. kimlik numaranız
  • Konu
  • Kategori: Bu kısımda seçenekler olacaktır. Örneğin: Genel, sorun, öneri, EBA portal, EBA market, tablet, akıllı tahta, içerikler
  • Mesajınız

6

İsteklerinizi belirtmeniz için sisteme vermeniz gereken EBA iletişim bilgileriniz bunlardır. Bilgilerinizi girerek ve gönder sekmesine tıkladıktan sonra EBA’yla ilgili sıkıntılarınızı yazılı olarak belirtebilirsiniz.

EBA İletişim Formu İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Sayfa başına git