EBA Vitamin | EBA Giriş | EBA Kurs ile Alakalı Tüm Detaylar!

EBA Vitamin

EBA Vitamin

Eğitim Bilişim Ağı (EBA), öğrencilere sınavlara hazırlık sürecinde yardım etmek amacı ile kurulmuş bir sosyal eğitim platformudur. EBA, içeriğinde 1. sınıftan 12. sınıfa kadar kaynak bulundurmaktadır. Konu anlatımlı ders videoları, ders içerikli görseller, konu anlatımlı sesler, animasyonlu anlatımlar, kitaplar, dergiler, kurs modülü ve daha fazlasını içeriğinde bulunduran Eğitim Bilişim Ağı, öğrencilere derslerinde yardımcı olmak amacıyla sistemini zenginleştirmiştir.

Eğitim Bilişim Ağı gibi benzer içerikli hazırlanmış olan “Vitamin” ağına EBA üzerinden de erişim sağlanmaktadır. Öğretmenlerin EBA vitamin sistemine nasıl gireceğini öğrenmek istiyorsanız sizlerle paylaşacağız.

EBA Vitamin’e Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Eğer devlet okulunda eğitim veren bir öğretmen iseniz ve EBA Vitamin’e giriş yapmak istiyorsanız, EBA ders eğitim platformu yardımı ile yani EBA’nın anasayfasına giriş yaparak Vitamin’e ulaşma imkanı bulabilirsiniz.

Eğitim Bilişim Ağı’nın yardımı ile Vitamin’in içeriğine ulaşmanın yanında ödevleri diğer kullanıcılar ile paylaşma ve onlardan da aynı şekilde dokümanları elde etme, performansları rapor etme ve takiplerini yapma ve bunlara benzer öğretmen-öğrenci etkileşimlerini gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz. EBA vitamin sistemini kullanmak ve öğretmen-öğrenci etkileşimlerini gerçekleştirmek istiyorsanız öğrencileriniz için sisteme giriş yapabilecekleri şifre oluşturmanız gerekmektedir. Öğrenciler için oluşturduğunuz şifreyi onlarla paylaşırsanız öğrencileriniz de sisteme kolaylıkla giriş yapabileceklerdir.

Eğer özel okullarda eğitim veren bir öğretmen iseniz Vitamin’e giriş yapabilmek için Özel Okul Öğretmeni girişi ile ilgili adımları izlemeniz gerekecektir.

EBA ÖĞRENCİ

Eğer eğitim verdiğiniz okulunuz Vitamin Ortaokul Kurumsal üyesi ise; okulunuzun size daha önceden verdiği şifreyi kullanabilirsiniz.

Eğer eğitim verdiğiniz okulunuz EBA Vitamin Ortaokul Kurumsal üyesi değilse; aşağıdaki adımları izleyerek Vitamin’e kayıt olmanız gerekmektedir.

  • Vitamin anasayfasından ulaşabileceğiniz kayıt formunu bilgisayarınıza indirmelisiniz. Adınız, Soyadınız, Branşınız, T.C. Kimlik Numaranız, Doğum Tarihiniz, E-posta adresiniz ve Cep Telefonu numaranız ile ilgili sizden istenen bilgileri doldurmalısınız. Doldurduğunuz belgeyi bilgisayarınıza kaydetmelisiniz.
  • Bilgisayarınızda kayıtlı olan formu abonelik@sebit.com.tr adresine gönderiniz. Görev yaptığınız okuldan onaylı atama yazınızı da 0312 292 62 63 numaralı faksa göndermeniz gerekir.
  • Gönderdiğiniz bilgiler Vitamin tarafından alındıktan sonra giriş yapabilmeniz için oluşturulan kullanıcı adı ve şifreniz an geç 2 gün içerisinde E-Posta ile size bildirilecektir.

EBA Vitamin İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

EBA Vitamin Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. meltem dedi ki:

    buraya hatasızz gircem hadiiiiii

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Sayfa başına git